Samoobsługowy sprzęt myjący

Urządzenia do myjni samoobsługowych Odmycie

Główną rolę w czyszczeniu karoserii odgrywają urządzenia myjni samoobsługowych. Ale jeśli chodzi o format ceny jako całości, wygodnie jest operować liczbami dla wyposażonej konkretnej jednostki, gotowej do użycia.

Opcje dla różnych formatów wyposażenia myjni samoobsługowej

Oferujemy 5 modeli organizacji finansowej myjni. Ceny są uśrednione i mogą się nieznacznie różnić.

Znając cenę montażu jednego słupka (skrzynki) i planując ich określoną liczbę, łatwo jest obliczyć, ile będzie kosztować montaż wybranej myjni samoobsługowej. Koszt budowy dodatkowych powierzchni usługowych (sprzątanie wnętrz, utworzenie kawiarni, punktu sprzedaży wody pitnej) oraz zagospodarowanie terenu nie jest wliczony w ten koszt.

4211 €

Koszt myjni samoobsługowej z jedną stacją. Składa się ze stalowej stacji kontrolnej, akceptora banknotów, pompy wysokociśnieniowej, zbiornika o pojemności 1000 litrów, węża z pistoletem i pantografu. Woda, piana, wosk. Jeśli to zamówisz, okres zwrotu obiektu wydłuży się.

4532 €

Konstrukcja myjni składa się z jednej skrzyni. Dodano ochronę wtryskiwacza piany, kolejnej rurki, spinaczy do bielizny i elementu ustalającego.

6390 €

Wersja „Standard +” na 1 post. Do pilota dodano czytnik kart, kolejną pompę wysokociśnieniową oraz 3 zbiorniki na płynną chemię. Zamontowano czujnik światła, podgrzano skrzynkę oraz wprowadzono system monitorowania i rozliczania materiałów eksploatacyjnych.

8466 €

Wersja Premium na 1 myjnię samoobsługową. Dodano system Antifrost, opcję identyfikacji personelu, GPSM, otwieranie drzwi, ogrzewanie i oświetlenie w skrzynce. Pojawia się ciepła woda i ciało zostaje obmyte wodą z odwróconej osmozy.

11 735 €

Wersja VIP na 1 post. Dodano system kalkulacji PayPass, zabezpieczenie bypass przy podłączeniu dwóch potężnych pomp, czernienie kół. Możesz zadzwonić do administratora.

Bazując na cenie myjni samoobsługowej możemy wyciągnąć następujący krótki wniosek. Otwarty posterunek dla 100 samochodów dziennie będzie kosztować około 5000 euro. Zamknięta skrzynia z izolacją – około 9 000-12 000 euro (w zależności od wybranego modelu), Robowash (ulepszona wersja myjni bezdotykowej) – około 20 000 euro.

Co obejmuje pojęcie wyposażenia technicznego

Zastanówmy się szczegółowo, jakie wyposażenie mają stanowiska.

Dostarczamy cały sprzęt De-Wash marek, które cieszą się zaufaniem w krajach europejskich.

Urządzenia wysokociśnieniowe od 250 bar.

Dobieramy według rzeczywistych parametrów. Zainstalowana 1 lub 2 pompy. Do twardej wody używamy produktów ze stali nierdzewnej HAWK z 5-letnim okresem gwarancji. Wytrzymuje temperaturę cieczy do +100℃. Pompa mosiężna przydaje się do wody mniej agresywnej chemicznie i może pracować bez problemów przez 2 lata, aż do pierwszego badania lekarskiego. Możliwość pracy w temperaturze wody do +60℃.

regulatory ciśnienia

(Obwodnice). Wyrównują naprężenia krytyczne w komorze wysokociśnieniowej. Łączyć z wężami, zapobiegając ich pękaniu.

Dysze natryskowe

Podawać wodę i piankę w drobnych porcjach. Za pomocą złączy mocuje się je do węży wysokociśnieniowych. Do części odcinających kontrolujących przepływ mediów ciekłych i gazowych zaliczają się złączki, korki i rozdzielacze.

Wtryskiwacze piankowe

Przeznaczony do średniego i wysokiego ciśnienia. Generatory piany odpowiadają za parametry strumienia dostarczającego pianę.

Wydajne odkurzacze turbinowe

Posiada 3 fazy, dzięki czemu dobrze usuwane są zabrudzenia powierzchniowe oraz częściowo zdeptane zanieczyszczenia. Jeśli jedna faza ulegnie awarii, pozostałe dwie nadal działają. Dostęp do pojazdu ułatwia obrotowy pantograf z wężami.

Filtracja wody

Do zmywania piany, do osmozy, do oczyszczania powietrza przy pompowaniu kół. Woda oczyszczona specjalną metodą nie szkodzi samochodom. Każdy system posiada 2-4 filtry i projekt wstępnego przygotowania wody.

Oczyszczalnia ścieków

Przeprowadza się go mechanicznie (wyselekcjonowanie zanieczyszczeń przez drobne sita), fizycznie i chemicznie (aktywne odczynniki wiążące brud i zanieczyszczenia) lub biologicznie (bakterie beztlenowe).

Inteligentna myjnia samochodowa

Automatyczne zamykanie i otwieranie bram, inteligentna sygnalizacja świetlna, ekrany LED, monitoring wideo – to wszystko jest brane pod uwagę również przy budowie myjni samoobsługowej.

Silniki elektryczne Nicolini lub Rabel

Bardziej oszczędny w zużyciu energii. Praktyczne, bezproblemowe, niezawodne, bezpieczne silniki z zabezpieczeniem przed niezrównoważeniem faz. Preferowany jest sprzęt włoski, który jest o rząd wielkości wyższy w użytkowaniu operacyjnym w porównaniu z tańszymi chińskimi odpowiednikami.

Pompy dozujące i manometry

Te pierwsze monitorują optymalne zużycie chemikaliów, a drugie zapobiegają awariom układu wysokociśnieniowego.

Pantografy

Mają pozytywny wpływ na szybkość mycia samochodu i charakterystykę działania węży. Konsole zwiększają efektywność myjni samoobsługowych.

Zawory

Obejmuje to przekaźniki do testowania przepływu, zawory magnetyczne, wyłączniki ciśnieniowe.

Chemikalia

Nowoczesne, aktywne środki chemiczne. Pianka zwykła i nano, koncentrat wosku, środek do czernienia kół, woda destylowana metodą osmozy (czyszczenie następuje na poziomie molekularnym).

Systemy ANTYZAMRAŻOWE

Aby zapobiec zamarzaniu wody w wężach zimą, wykorzystuje się działanie bieżącej wody. Aby to zrobić, należy go regularnie pompować.

Терминалы

Terminale myjni samoobsługowych. Na nich możesz szybko wybrać żądany zespół i zapłacić za usługę kilkoma metodami. Uzupełnione o systemy zdalnego dostępu umożliwiające właścicielowi kontrolę wpływów finansowych, ilości serwisowanych samochodów, wydawania kosztownych materiałów i innych rzeczy przez dowolnie wybrany okres czasu. Zapewniają także bieżący monitoring sytuacji na myjni pod klucz.

Koszt wyposażenia myjni samoobsługowej

W przypadku wyposażenia myjni cena uzależniona jest od ilości jednostek rodzaju produkowanego materiału oraz charakterystyki użytkowej. Wszystkie elementy systemu są opracowane i połączone ze sobą. Są w stanie wytrzymać długotrwałe, regularne obciążenia w szerokim zakresie temperatur. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności akceptowane w UE. Myjnia samoobsługowa oferowana jest z możliwością zdalnego monitorowania i zarządzania, zapewniając wysoką jakość i kompletność biznesu z dowolnego kraju na świecie.

Ceny produktów są dla nas obniżone, ponieważ współpracujemy bezpośrednio z producentem. Zawsze dajemy klientom możliwość wyboru, tak aby każdy otrzymał myjnię samoobsługową według swoich zainteresowań i możliwości. Budowa myjni pod klucz od firmy De-Wash pozwoli Państwu uzyskać obiekt w pełni sprawdzony technicznie i gotowy do użytkowania.

    Aby uzyskać konsultację

    This will close in 0 seconds

      Aby uzyskać konsultację

      This will close in 0 seconds