Nasi klienci

Nasza firma dąży do budowania długotrwałych i owocnych relacji z naszymi klientami i przekształcania ich we wzajemnie korzystne partnerstwo

Od ponad 10 lat pracujemy przy budowie myjni samoobsługowych i pomogliśmy ponad 150 klientom rozwinąć ich biznes.

Zrealizowane projekty

Miasto Lwów

Czy jesteś pewien, że Twoja myjnia samoobsługowa jest najlepsza w Twoim mieście??? W obszarze ??? I kupiłeś wysokiej jakości sprzęt???

Nie masz pewności???

Skontaktować się z myciem? Wiemy, jak sprawić, by Twoja myjnia była konkurencyjna, najlepsza w Twoim mieście. Nasza firma zainstalowała sprzęt w tej samoobsługowej myjni we Lwowie dokładnie rok temu.Myjnia samoobsługowa została całkowicie zbudowana samodzielnie przez klientów, ale z naszymi zaleceniami i nadzorem technicznym. Ten format zlewozmywaka samoobsługowego to ich osobisty projekt, materiały są tutaj, stelaż wykonany z czarnego metalu i ocynkowanej powłoki.

Cena początkowa takiego rozwiązania to od 2500 euro za 1 post

Ścianki działowe ze szkła hartowanego – cena jednej sekcji od 700 euro

Złożona część elewacji od 500 euro za 1 post

Część budowlana, ciepła podłoga, betonowanie cena od 4000 euro za 1 stanowisko

Sprzęt zainstalowany w tym samoobsługowym zlewie wyprodukowane we Włoszech przez firmę De-wash, cena od 5000 euro za post.

Skontaktuj się z naszą firmą w przypadku wszelkiego rodzaju pytań

 1. Konsultacje w zakresie budowy zlewozmywaków samoobsługowych
 2. Budowa samoobsługowego zlewu pod klucz
 3. Projekty zlewu samoobsługowego
 4. Wyposażenie do zlewu samoobsługowego

Recenzje naszych klientów

Wdzięczni klienci to nasze osiągnięcie, nasza duma!

Dbamy o jakość naszej pracy i dążymy do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Sergiy

Zaporoże
5/5

Dmytra Tsybuleva poznałem w 2017 roku.
Znalazłem to dzięki reklamie na YouTube.
Zaprosiłem go do siebie w mieście, dzielnica Baburka – rozpoczynałem budowę myjni samoobsługowej na 3 boksy. W pełni opowiedział mi, jak budować poprawnie, podkreślił kilka czynników – za co mu szczególne podziękowania.
Ale… kupiłem sprzęt od innej firmy, później tego żałowałem, wziąłem go za piękne zdjęcie i nie przywiązywałem wagi do wielu czynników, myśląc, że sprzęt jest taki sam. Nawiasem mówiąc, po zakupie i opłaceniu sprzętu firma „zniknęła”.
Bardzo długo próbowałem to uporządkować, uruchomiłem, zepsuło się, długo walczyłem z ustawieniem. Potem zwróciłem się do profesjonalisty Tsybuleva Dimy, a on przyszedł do mnie, ocenił cały horror mojego sprzętu i zaoferował usługi swojej firmy De-wash. Biorąc pod uwagę fakt, że wydałem już niemałą kwotę, postanowiłem nadal próbować odbyć się z niewielką ilością krwi. Zamówiłem u Dmytro sterowniki i szereg innych podzespołów, aż w końcu uruchomiłem myjnię samoobsługową. Pracuję od około 3 lat, czerpiąc od niego chemię.
W takim biznesie trzeba ufać profesjonalistom.
Jestem bardzo zadowolony z podejścia i postawy firmy De-wash i Dmytro Tsybuleva.

5/5

Przez długi czas chciałem założyć firmę myjni samoobsługowych, a tutaj znalazłem Dmytro Tsybuleva i jego kanał na YouTube. Natychmiast wezwany z pytaniem, jak zorganizować tę sprawę.
W tym czasie miałem już zlew, tylko z podkładkami, postanowiłem dołączyć do niego 2 samoobsługowe skrzynki zlewowe. Przyszedł do mnie, aby omówić realizację projektu. Bardzo podobało mi się jego podejście: od razu zauważył, że mam minibusa w pobliżu myjni. A ja przedstawiłem pomysł, aby konkretnie w moich warunkach umywalka nie miała standardowych wymiarów, ale była wysoka, aby można było prać każdy koralik, a także szerokie, długie pudła.
Jego profesjonalizm był ewidentny i rozpoczęliśmy budowę myjni samoobsługowej „pod klucz” od jego firmy De-wash.
Do tej kwestii podeszliśmy szczególnie, ponieważ widziałem ogromny potencjał w tym biznesie i nie chciałem zatrzymywać się na jednej myjni. Zadaniem było sprawdzenie deklarowanych zysków i oszczędności. Nie robiłem myjni samoobsługowej VIP, ale zdecydowałem się na opcję średnią. Dmytro nie narzucał się, zajął pozycję.
Po 2 miesiącach wprowadziłam na rynek piękną, jasną myjnię samoobsługową z unikalnym rozwiązaniem: możliwością bezdotykowego mycia samochodu. Byłem zaskoczony! 3 miesiące po premierze zdobywałem klientów na średnio 75 aut dziennie, a to na 2 myjniach samoobsługowych, w warunkach rywalizacji ze zwykłą myjnią – takie właśnie przewidywania podawał Dmytro.
Jestem bardzo zadowolony z wyniku i nadal inwestuję w ten biznes. A już w 2020 roku Dmytro Tsibulev i jego firma zbudują mi kolejne 4 myjnie samoobsługowe w Dnieprze.
Polecam ten biznes, ale tylko z profesjonalistami.

Sergiy

Dniepr

Walery

Obwód chersoński
5/5

Skontaktowałem się z firmą De-wash w 2015 roku, rozmawiałem osobiście z Dmytro Tsybulevem – pomógł mi i powiedział, na czym mam się skupić w tym biznesie, zorganizował budowę zlewu na 6 stanowisk, zainstalował sprzęt ze swojej firmy. W tamtym czasie był wybór między firmą De-wash a kilkoma innymi – ale biorąc pod uwagę doświadczenie Dmytra Tsybuleva oraz fakt, że on sam jest właścicielem myjni samoobsługowych, wybrałem jego. Bardzo zadowolony. polecam
Myjnia samoobsługowa w Cyurupińsku wykazała się dobrym wynikiem, jestem bardzo zadowolony zarówno ze sprzętu jak i myjni. Od 2019 roku rozpoczęliśmy budowę kolejnej myjni samoobsługowej w naszym mieście – wybierając działkę przy wyjeździe z miasta – jest to kompleks myjni z 5 stanowiskami samoobsługowymi i ponownie z firmą De-wash i Dmytro Cybulew.
Tak bardzo zadowolony – polecam!

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds