Podstawowe zasady przy budowie
myjni samoobsługowej "pod klucz"

Podstawowe zasady przy budowie myjni samoobsługowej "pod klucz"

Ostatnie kilka lat pokazało, że znalezienie perspektywicznego biznesu przy stosunkowo niewielkim kapitale i minimalnym nakładzie czasu jest bardzo trudne. Średnio zajmuje to 7-8 lat, aby osiągnąć poziom bezstronności. Jednak czas regularnie wprowadza swoje zmiany, dlatego niewielu jest gotowych czekać tak długo na zwrot z inwestycji.

Myjnia samoobsługowa to bezpieczna opcja, charakteryzująca się szybkim startem, optymalnymi inwestycjami i przyspieszonym rozwojem.

Dlaczego jest atrakcyjna dla inwestorów:

Liczba samochodów rośnie, podobnie jak niezadowolenie ludzi z jakości mycia samochodów. Czas poprawić sytuację i skontaktować się z De-Wash.

Budowa myjni samoobsługowej zawsze jest lepsza niż adaptacja gotowego obiektu do nowych warunków funkcjonowania.

icon-check-e1686726964384.png

Jeśli jesteś osobą wyjątkowo ostrożną, możesz zacząć od minimum – struktury dwóch stanowisk. A gdy przekonasz się, że sprawy idą dobrze, możesz rozbudować stanowiska.

icon-check-e1686726964384.png

Optymalny próg wejścia. Początkowe inwestycje są znacznie mniejsze w porównaniu do myjni zrobotyzowanej lub kontaktowego odpowiednika.

icon-check-e1686726964384.png

Czysty zysk zostanie osiągnięty po 2,5-3 latach. To nie jest przewidywanie, to twierdzenie oparte na wielokrotnie przeprowadzonych obliczeniach.

icon-check-e1686726964384.png

Dostępne cenowo usługi dla kierowców przyciągają coraz więcej odwiedzających każdego dnia.

icon-check-e1686726964384.png

Właściciel myjni samoobsługowej zatrudnia tylko kilka osób. Wystarczy jeden pracownik do utrzymania porządku i pomocy początkującym w pierwszym użyciu terminala.

icon-check-e1686726964384.png

Zarządzanie biznesem „pod klucz” jest uproszczone i odbywa się zdalnie. Godzina lub dwie dziennie wystarczą, aby monitorować bieżącą sytuację, analizować wyniki z poprzednich dni i planować działania na najbliższą przyszłość. Wystarczy dowolne urządzenie mobilne.

icon-check-e1686726964384.png

Najważniejsze jest to, że staniesz się odpowiedzią na konkretne potrzeby ludzi. Dzięki specjalnej technologii czyszczenia i innym innowacjom, samochody wyjeżdżają z myjni samoobsługowej bez nieusuwalnych plam brudu i smug. Samochody wyglądają naprawdę imponująco.

Czy budowa myjni samochodowej według własnego pomysłu jest racjonalna

Będziesz musiał skonsultować się z różnymi osobami w celu wyboru działki, opracowania biznesplanu dla myjni samoobsługowej, opracowania kosztorysu oraz uzyskania niezbędnych zezwo zeń w instytucjach miejskich.

Tworzenie infrastruktury, układanie „ciepłej” podłogi, montaż urządzeń – także tutaj nie obejdzie się bez wykonawców. Dodatkowo, trzeba znaleźć doświadczonego specjalistę ds. nadzoru autorskiego, który będzie kontrolować postęp prac.

Pomyśl tylko, ile osób trzeba zaangażować! Każdy ma swoje finansowe warunki i jakość wykonania. Koszt budowy myjni samochodowej wzrośnie kilkukrotnie w porównaniu do sytuacji, gdy skorzystasz z jednej firmy, wykonującej cały zakres prac. A co z obszarem odpowiedzialności? Jeśli ktoś wykonuje swoją pracę niewłaściwie, urządzenia do myjni samoobsługowej nie będą działać w pełni.

Myjnia samochodowa, której cena i jakość będą miłą niespodzianką

Firma De-Wash jest gotowa zaoferować budowę myjni samoobsługowej w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i innych miastach Polski. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dlatego już zrealizowaliśmy kilka projektów w Europie.

Nasza pomoc obejmuje:

Analiza działalności konkurentów, która bezpośrednio wiąże się z właściwym wyborem miejsca pod myjnię samochodową.

Ellipse-12.png

Przygotowanie biznesplanu, szacunków i działań marketingowych.

Ellipse-12.png

Uzyskanie zezwoleń na budowę myjni samoobsługowej „pod klucz”.

Ellipse-12.png

Instalacja infrastruktury do dostarczania płynów myjących, piany, wosku, mediów energetycznych, instalacja ogrzewania wodą, systemu oczyszczania wody.

Ellipse-12.png

Montaż terminali.

Ellipse-12.png

Przeprowadzenie próbnego uruchomienia i dostosowanie procesów.

Ellipse-12.png

W rezultacie masz jednego wykonawcę, który jest zainteresowany jakościowym wykonaniem projektu. Budowa myjni samochodowej zajmuje około 3 miesięcy. Nie przerywamy współpracy i jesteśmy zawsze dostępni. Dostarczamy chemię samochodową, zapewniamy serwis i naprawę sprzętu, szkolimy operatorów.

Jak właściwie wybrać działkę pod myjnię samochodową samoobsługową

Visibility to drivers

Kupując ziemię lub wynajmując działkę, należy wziąć pod uwagę sąsiadów: stacje paliw, warsztaty oponiarskie, warsztaty naprawy samochodów, parkingi samochodowe. Natychmiast zwiększą oni liczbę Twoich klientów.

icon-info.png

Uważa się, że lepiej być z dala od konkurentów. Ale co stoi na przeszkodzie, żeby ktoś postawił inną myjnię samochodową naprzeciwko lub w promieniu 1-2 km? Jeśli działka spełnia wszystkie inne kryteria, lepiej nie bać się konkurencji, a wyróżniać się zaletami.

icon-info.png

Dobrze, jeśli myjnia samoobsługowa jest położona wzdłuż drogi.

icon-info.png

Rozsądnym posunięciem będzie znalezienie miejsca, gdzie już istnieją infrastrukturalne komunikacje. Podłączenie się do istniejącego rozwiązania będzie prostsze i tańsze.

icon-info.png

Kierowcy zazwyczaj myją samochody niedaleko domu. Dlatego tereny mieszkalne, osiedla domków jednorodzinnych, miejsca o dużym natężeniu ruchu ludzi są najbardziej atrakcyjne pod względem obsługi. Jednocześnie należy zachować odległość 100 metrów od budynków mieszkalnych i słupów z liniami elektroenergetycznymi.

icon-info.png

Co zawiera opracowanie koncepcyjnego rozwiązania myjni samoobsługowej

Inżynierowie opracowują szczegółowe schematy rozmieszczenia stanowisk, obszarów technicznych, parkingów, stref do czyszczenia dywaników i wnętrza, do czyszczenia felg. W razie potrzeby, jeśli chcesz zwiększyć zakres oferowanych usług dla kierowców, projektują sklep lub kawiarnię, aby zaspokoić gastronomiczne potrzeby odwiedzających.

Tworzone jest ogólne planowanie myjni samoobsługowej, szczegółowo przedstawiające systemy, węzły, drogi dojazdowe, opracowywana jest specyfikacja i specyfikacja techniczna dla wykonawców.

Do zadania dołączany jest opis, lista materiałów i kosztorys budowy myjni „pod klucz”. Dokumentacja jest obowiązkowo podpisywana przez inwestora.

Jakie są wymiary myjni samoobsługowej De-Wash

Projektowanie daje zrozumienie, jak będą rozmieszczone różne elementy myjni samochodowej i ile metrów kwadratowych będzie potrzebnych podczas budowy myjni samoobsługowej.

Na jedno stanowisko przypada 30 m², jego długość wynosi 6 m.

Pomieszczenie dla personelu, narzędzi, zapasowego sprzętu i środków chemicznych – około 30 m².

Miejsce na parking samochodowy – minimum 1000 m².

Jakie urządzenia są montowane w myjni samoobsługowej

Techniczne wyposażenie od sprawdzonych producentów zapewnia niezawodne funkcjonowanie myjni. Oferujemy kilka zestawów do wyboru, zgodnie z preferencjami finansowymi inwestora.

Sprzęt myjni samochodowej jest sprawdzany na fabryce i objęty gwarancją.

Urządzenia wysokociśnieniowe (AVD)

Dozowniki

Systemy filtracji wody i ścieków

Konsolki, pistolety do wody, piany, uchwyty, pojemniki na używane środki chemiczne

Odkurzacze

Terminale

Systemy zarządzania i kable.

Osiągnięcie stabilnego wzrostu zysków

Firma De-Wash wykonuje zadania na całym cyklu.

Badamy, projektujemy, wyposażamy, tworzymy odpowiednią politykę cenową.

icon-check-e1686726964384.png

Dostosowujemy procesy, tworzymy warunki do oszczędnego zużycia materiałów w myjni samoobsługowej, poprawiamy jakość czyszczenia karoserii samochodu.

icon-check-e1686726964384.png

Doradzamy, udzielamy szybkiej pomocy technicznej.

icon-check-e1686726964384.png

Pomagamy w rozwoju biznesu myjni samoobsługowej, szkolimy w zakresie programów lojalnościowych, opracowujemy krótko- i długoterminowe plany promocji w konkurencyjnym środowisku.

icon-check-e1686726964384.png

Teraz rozumiesz, co oznacza mieć niezawodnego partnera, który pomoże Ci zdobyć i rozwijać biznes w dziedzinie myjni samoobsługowych. Dzwonisz do firmy De-Wash i umawiasz się na indywidualną konsultację.

    Aby uzyskać konsultację

    This will close in 0 seconds

      Aby uzyskać konsultację

      This will close in 0 seconds