Podstawowe zasady w budownictwie myjnia samoobsługowa pod klucz

Podstawowe zasady w budownictwie myjnia samoobsługowa pod klucz

Ostatnie kilka lat pokazało, że bardzo trudno jest znaleźć obiecujący biznes przy stosunkowo niewielkiej inwestycji i minimalnym czasie. Wyjście na zero zajmuje średnio 7-8 lat. Ale czas regularnie dokonuje własnych korekt, więc niewiele osób jest gotowych czekać tak długo na zwrot z inwestycji.

Myjnia samoobsługowa to opcja korzystna dla obu stron, która charakteryzuje się szybkim startem, optymalną inwestycją i przyspieszonym postępem.

Dlaczego jest atrakcyjny dla inwestorów?

Rośnie liczba samochodów, rośnie niezadowolenie ludzi z jakości mycia samochodów. Czas poprawić sytuację i skontaktować się z De-Wash.

Budowa myjni samoobsługowej jest zawsze lepsza niż przeprojektowanie gotowego obiektu na nowe warunki pracy.

icon-check.png

Jeśli jesteś osobą wyjątkowo ostrożną, możesz zacząć od minimum – konstrukcji 2-słupkowej. A kiedy będziesz pewien, że biznes idzie dobrze, dokończ budowę słupków.

icon-check.png

Optymalny próg wejścia. Początkowa inwestycja jest znacznie mniejsza w porównaniu do zrobotyzowanej myjni samochodowej lub odpowiednika kontaktowego.

icon-check.png

Wyjście do zysku „netto” nastąpi za 2,5-3 lata. To nie są prognozy, ale stwierdzenie oparte na wielokrotnych obliczeniach.

icon-check.png

Niedrogie usługi szoferskie przyciągają każdego dnia coraz więcej gości.

icon-check.png

Posiadanie samoobsługowej myjni samochodowej zajmuje tylko kilka osób. Wystarczy zatrudnić jedną osobę na zmianę, aby zachować porządek i pomóc początkującym przy pierwszym korzystaniu z terminala.

icon-check.png

Zarządzanie biznesem „pod klucz” jest uproszczone i prowadzone zdalnie. Godzina lub dwie dziennie wystarczą, aby sprawdzić obecną sytuację, przeanalizować wyniki ostatnich dni i nakreślić plan działania na najbliższą przyszłość. Każdy mobilny gadżet się nada.

icon-check.png

Co najważniejsze, będziesz odpowiedzią na konkretną potrzebę ludzi. Dzięki specjalnej technologii czyszczenia i innym funkcjom samochód opuszcza samoobsługową myjnię bez punktów nieusuwalnego brudu i smug. Samochód ogląda się z przyjemnością.

Jak racjonalna jest budowa myjni samochodowej we własnym zakresie

Będziesz musiał zwrócić się do różnych osób w celu wyboru witryny, stworzenia projektu biznesowego dla bezdotykowej samoobsługowej myjni samochodowej, opracowania szacunków i uzyskania zezwoleń od władz miasta.

Tworzenie komunikacji, układanie „ciepłej” podłogi, instalacja sprzętu – tutaj również niezbędni są wykonawcy. A także znaleźć naprawdę doświadczonego specjalistę od nadzoru architektonicznego, który będzie w stanie kontrolować postęp wszystkich prac.

Pomyśl tylko, ile osób musisz przyciągnąć! Każdy ma swoje warunki finansowe i jakość wykonania. Koszt budowy myjni znacznie wzrośnie w porównaniu do sytuacji, gdy zgłosisz się do jednej firmy, która wykonuje cały zakres prac. Ale co z obszarem odpowiedzialności? Jeśli ktoś źle wykona swoją pracę, wyposażenie myjni samoobsługowej nie będzie mogło funkcjonować na pełnych obrotach.

Myjnia samochodowa, której cena i jakość mile zaskoczą

Firma De-Wash jest gotowa zaoferować budowę samoobsługowej myjni samochodowej w Kijowie, Lwowie, Odessie i innych miastach Ukrainy. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, dzięki czemu zrealizowaliśmy już kilka projektów w Europie.

Nasza pomoc obejmuje:

analiza działań konkurencji, co bezpośrednio wiąże się z właściwym wyborem miejsca na myjnię;

Ellipse-12.png

sporządzenie biznesplanu, kosztorysów i opracowań marketingowych;

Ellipse-12.png

uzyskanie pozwoleń na budowę myjni samoobsługowej pod klucz;

Ellipse-12.png

instalacja komunikacji do dostarczania cieczy, piany, wosku, nośników energii, instalacja podgrzewania wody, systemy oczyszczania wody;

Ellipse-12.png

instalacja terminali;

Ellipse-12.png

uruchamianie testów i procesy debugowania.

Ellipse-12.png

W rezultacie masz jednego wykonawcę, który jest zainteresowany jakością wykonania projektu. Na budowę myjni samochodowej przeznaczono około 3 miesięcy. Nie przerywamy współpracy i jesteśmy zawsze w kontakcie. Dostarczamy chemię samochodową, prowadzimy konserwację prewencyjną i naprawę sprzętu, przewozy kolejowe.

Jak wybrać odpowiednią powierzchnię pod myjnię samoobsługową

Kierowcy muszą zobaczyć i poznać Twój obiekt!

Kupując ziemię lub wynajmując ziemię, weź pod uwagę obecność sąsiadów: stacje benzynowe, sklepy z oponami, firmy zajmujące się naprawą samochodów, parkingi. Od razu zwiększą liczbę Twoich klientów.

icon-info.png

Uważa się, że musisz być z dala od konkurencji. Co jednak stoi na przeszkodzie, aby zbudować drugą myjnię naprzeciwko lub w promieniu 1-2 km? Jeśli witryna jest odpowiednia dla wszystkich innych parametrów, lepiej nie bać się konkurencji, ale wyróżniać się zaletami.

icon-info.png

Pożądane jest, aby myjnia samoobsługowa znajdowała się wzdłuż drogi.

icon-info.png

Mądrze byłoby znaleźć w pobliżu miejsce, w którym stworzono już komunikację inżynieryjną. Dołączenie do gotowego rozwiązania będzie łatwiejsze i tańsze.

icon-info.png

Kierowcy zazwyczaj myją samochody blisko domu. Dlatego miejsca noclegowe, miasteczka domków letniskowych, zakłady masowych przyjazdów ludzi są najbardziej atrakcyjnym obszarem usługowym. Jednocześnie należy zachować 100-metrową odległość od budynków mieszkalnych i słupów z liniami energetycznymi.

icon-info.png

Co obejmuje opracowanie koncepcji myjni samoobsługowej

Inżynierowie opracowują szczegółowe plany słupków, pomieszczeń technicznych, parkingów, miejsc do czyszczenia dywanów i wnętrz, czernienia kół. Jeśli chcą zwiększyć liczbę usług świadczonych kierowcom, projektują sklep lub kawiarnię pod kątem gastronomicznych potrzeb odwiedzających.

Opracowywany jest ogólny plan myjni samoobsługowej, szczegółowo przedstawiane są systemy, komponenty, drogi dojazdowe, sporządzana jest specyfikacja i zakres zadań dla wykonawców.

Do zadania dołączona jest nota wyjaśniająca, wykaz materiałów oraz kosztorys budowy myjni samochodowej pod klucz. Dokumentacja musi być podpisana przez inwestora.

Jakiej wielkości powinna być myjnia samoobsługowa

Projekt pozwala zrozumieć, w jaki sposób będą rozmieszczone elementy myjni i ile metrów kwadratowych będzie potrzebnych podczas budowy myjni samoobsługowej.

Jeden słupek ma 30 m², jego długość to 6 m.

Pomieszczenie dla personelu, narzędzi, zapasowego sprzętu i środków chemicznych – ok. 30 m²

Miejsce parkingowe – co najmniej 1000 m².

Jakie wyposażenie jest instalowane w myjniach samoobsługowych?

Wyposażenie techniczne zaufanych producentów zapewnia sprawne funkcjonowanie myjni. Oferujemy do wyboru kilka zestawów, zgodnie z preferencjami finansowymi inwestora.

Wyposażenie myjni jest testowane w fabryce i otrzymuje gwarancję na użytkowanie.

AVD – aparaty wysokociśnieniowe

Dozowniki

Systemy filtracji wody i ścieków

Konsole, pistolety na wodę, pianki, uchwyty, pojemniki na zużyte chemikalia

Odkurzacze

Terminale

Systemy sterowania i kable

Doprowadzenie obiektu do stale rosnącego zysku

De-Wash wykonuje zadania pełnego cyklu.

Badamy, budujemy, uzupełniamy, kształtujemy odpowiednią politykę cenową.

icon-check.png

Ustalamy procesy, stwarzamy warunki do oszczędnego zużycia materiałów na myjni samoobsługowej, poprawiamy jakość mycia karoserii.

icon-check.png

Doradzamy i zapewniamy szybką pomoc techniczną.

icon-check.png

Pomagamy w rozwoju biznesu myjni samoobsługowych, uczymy obsługi programów lojalnościowych, opracowujemy krótko i długoterminowe plany awansu w konkurencyjnym środowisku.

icon-check.png

Teraz rozumiesz, co to znaczy mieć niezawodnego partnera, który pomoże Ci zdobyć i opanować biznes myjni samoobsługowych. Zadzwoń do De-Wash i umów się na indywidualną konsultację.

    Aby uzyskać konsultację

    This will close in 0 seconds

      Aby uzyskać konsultację

      This will close in 0 seconds