Wewnętrzne myjnie samoobsługowe

Kryte samoobsługowe
myjnie samochodowe

Bez względu na to, jak starannie dbasz o swój samochód, chcesz myć go tak komfortowo, jak to tylko możliwe. W miejscach z silnymi i częstymi wiatrami otwarte myjnie samoobsługowe powodują dyskomfort, ponieważ kierowcy oblewają się wodą i dmuchaną pianą.

Kryte myjnie samoobsługowe pojawiły się na Ukrainie zaledwie 4 lata temu. De-Wash był pierwszym, który je zbudował. Staramy się być o krok przed konkurencją, dlatego wiele innowacyjnych rozwiązań wprowadzamy przed innymi. Od tego zależy, jak powodzenie odniesie każda nowa biznesowa „myjnia samoobsługowa”, zamówiona przez naszych inwestorów. Z każdym klientem pracujemy indywidualnie, więc nie znajdziesz takich samych projektów jak De-Wash.

Budowa pod klucz VIP
samoobsługowej myjni samochodowej

Takie obiekty są poszukiwane na Ukrainie i za granicą.

 • Wiatr, opady atmosferyczne, upalne słońce nie przeszkadzają kierowcy w umyciu auta. O każdej porze roku jest chroniony przed osobliwościami klimatycznymi.
 • Cząsteczki piany i wody spadają, zamiast rozpryskiwać się na ubraniu kierowcy. Myjnie samoobsługowe są szersze niż konwencjonalne, dzięki czemu łatwiej się w nich poruszać.
 • W kabinie jest ciepłe powietrze, nic nie kapie na głowę i nie ma przenikliwego, wilgotnego wiatru.
 • Zimą pomieszczenia myjni samoobsługowych są suche i ciepłe dzięki ukrytemu ogrzewaniu.
 • Automatyczny system powiadomień powiadamia Cię, gdy miejsce jest wolne, następny samochód może się wjechać.
 • Zamów umywalki samoobsługowe z przelotem i ślepą uliczką

W pierwszym przypadku można zrobić węższe dojazdy, gdyż umyty samochód jedzie do przodu i wyjeżdża z myjni. Drugi pojazd wjeżdża na stanowisko, na którym sprzęt myjni samoobsługowej jest już opuszczony. W ślepym zaułku pojazd wyjeżdża tyłem, więc początkowo musisz robić szerokie ścieżki. Ważne jest, aby poruszające się i oczekujące pojazdy nie kolidowały ze sobą.

Previous
Next

Konkurencyjność samoobsługi wewnętrznej pod klucz myjnia samochodowa

Taka struktura sprawdza się szczególnie dobrze, jeśli w pobliżu znajdują się konkurenci z mniej obiecującymi ofertami. Inwestycja w budowę myjni samoobsługowej będzie większa, ale i od razu liczba klientów.

Biznesowa „myjnia samoobsługowa” działa przez cały rok. Sprzęt jest tak dobrany, aby nie przegrzewał się w upale i nie zawodził na mrozie.

Jeśli inwestor sobie tego życzy, specjaliści firmy De-Wash wykonają opcję łączoną, w której bezdotykowe myjnie samoobsługowe będą wyposażone w zamykane boksy i konwencjonalne słupki.

Przepływ samochodów jest kontrolowany automatycznie, więc nie potrzebujesz osoby, która będzie poganiać kierowcę trzymającego linkę w boksie.

Kierowca opuszcza myjnię czystą i suchą, dzięki czemu na myjnię samoobsługową można przyjść w garniturze i butach modelowych.

Tworzymy różne propozycje. Zawsze dobieramy model, który odpowiada klientowi i jest technicznie możliwy do wykonania.

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds