Bezdotykowa myjnia samoobsługowa Robowash

Czy na pewno Twoja samoobsługowa myjnia samochodowa jest lepsza w Twoim mieście lub regionie?  Kupiłeś wysokiej jakości sprzęt, a Twoi klienci są zadowoleni? Nie masz pewności? Skontaktuj się z firmą Devash

Rok temu moja firma De-wash zainstalowała urządzenia do myjni samoobsługowych we Lwowie. Gdzie jest obecnie najlepszy w tej dziedzinie.  

W tej chwili spotykamy się z właścicielem, aby omówić kwestię instalacji zrobotyzowanego systemu myjni RoboWash na tych zlewozmywakach. któremu w Połtawie powstał pierwszy w historii Ukrainy.

Unikalnym rozwiązaniem systemu robowash jest bezdotykowa myjnia automatyczna. Bez względu na to, jak bardzo jest zabrudzony, może umyć samochód i nie zobaczysz żadnych szmat, szczotek, myjek do wstępnego tapicerowania samochodu urządzeniem wysokociśnieniowym. Wynik jest suchy w 85%. Zorganizujemy ustawienia. Zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Teraz o momentach organizacyjnych. Co należy umieścić w pudełku Robowash? Trzeba wszystko zaplanować w taki sposób, aby auta nie przeszkadzały w wyjeździe, wjeździe na myjnię. Ale musisz od razu zrozumieć, że każdy dodatkowy metr i poprawa konstrukcji to obciążenie finansowe.

Chwila z komunikacją i jak uniknąć dodatkowych kosztów, konieczne jest znalezienie możliwości podłączenia do ogólnego systemu kanalizacyjnego i wodociągowego. Wynik może być wysoki, ale pamiętaj, że robot, który planujesz zainstalować, musi być w ten sposób zmodernizowany i wykończony. Aby przynosiło to zyski i było opłacalne, skontaktuj się ze mną lub moją firmą w celu uzyskania porady dotyczącej organizacji działalności myjni.

    Aby uzyskać konsultację

    This will close in 0 seconds

      Aby uzyskać konsultację

      This will close in 0 seconds