Jak otworzyć myjnię samoobsługową w Europie?

Prosta prawda: klient wraca ponownie, gdy jest najbardziej zadowolony z jakości produktu lub usługi. Nawet jeśli cena jest nieco wyższa niż u konkurencji, mądry człowiek woli wybrać to, co przyniesie mu więcej korzyści.

Rozczarowująca rzeczywistość

Szkoda, gdy inwestuje się znaczne wysiłki i środki, a twój pomysł nie daje pożądanego rezultatu. Rzeczywista rentowność myjni samoobsługowej odbiega od danych wyliczonych. Dowiedzmy się, co jest nie tak. Dlaczego na papierze wszystko układa się gładko, a rzeczywistość jest przygnębiająca? Co przeszkadza Ci w uzyskaniu stabilnego i rosnącego dochodu? Jak otworzyć myjnię w Europie i szybko osiągnąć przyzwoity poziom?

Ocena sytuacji w krajach bałtyckich, Mołdawii, Niemczech, Polsce dała zrozumienie zaistniałych problemów. Zauważyliśmy niedociągnięcia i chcemy udowodnić, że myjnie samoobsługowe w Unii Europejskiej nie osiągają wymaganego poziomu.
Co to znaczy stworzyć świetną usługę

Myjnia samoobsługowa to nie tylko słupki z wężami. Trzeba pomyśleć:

 • Gdzie ustawić żądany obiekt;

 • Ile miejsc do jednoczesnego utworzenia myjni samochodowej;

 • Jak sprawić, by zameldowanie i wymeldowanie było wygodne;

 • Z jaką firmą współpracować, aby zapewnić właścicielowi samochodu dokładne i delikatne czyszczenie karoserii;

 • Jaki powinien być format wyceny każdej opcji?

Myjnia samoobsługowa na terenie Unii Europejskiej

Zalecamy zamawianie projektu tylko od tych, którzy zajmują się tym kierunkiem od dłuższego czasu. Firma De-Wash praktycznie sprawdza wszystkie nowinki techniczne przed wprowadzeniem ich do oferowanych pakietów usług.

 1. Jeśli chcesz kupić myjnię samoobsługową od innego właściciela, dlaczego on ją sprzedaje? Dobrze ugruntowana firma nigdy się nie żegna. W krajach zachodnich ludzie są przyzwyczajeni do czystości, więc samochody są utrzymywane w porządku. „Pies jest pochowany” w niewłaściwie zbudowanej konstrukcji, kiepskich materiałach eksploatacyjnych lub pewnych problemach technicznych. Obserwuj przez godzinę lub dwie, ile w przybliżeniu samochodów przejeżdża w tym czasie, ile z nich zamienia się w myjnię samochodową.

 2. Letnie myjnie samoobsługowe nie są odpowiednie na europejskie zimy. Woda w zbiornikach będąc w stanie spokojnym zamarza. Ważne jest zapewnienie systemu zasilania płynem przeciwmrozowym i wykonanie podgrzewanych posadzek betonowych.

 3. Myjnie samoobsługowe w Unii Europejskiej są często słabo rozwinięte.

 • Jeśli spojrzysz na projekt samego słupka, to pośredni podział kabin nie jest zakończony. W końcu sąsiad za ścianą przypadkowo oblał inną osobę, zabrudzając jej buty i ubranie zawartością węża.

 • Niewłaściwe kąty rozpylania piany i wody powodują, że część z nich trafia w klienta. Przepływ wody nie zrzuca dokładnie brudu z karoserii i kół, a piana jest rozpylana, jak to mówią, selektywnie. W rzeczywistości umyte auto nie jest do końca czyste, kierowca z irytacją opuszcza serwis. Jest mało prawdopodobne, aby właściciel myślał o tym, jak otworzyć myjnię w Europie, aby była jak najbardziej komfortowa dla klientów. Zainwestował pieniądze, nie kontrolował procesu budowy i otrzymał nieopłacalny obiekt.

 • Wydając oszczędności na detergenty, możesz od razu pożegnać się z niektórymi kierowcami. Rozcieńczona piana spływa, nie mając czasu na obróbkę brudnej powierzchni. Oznacza to, że ostatni strumień wody zmyje tylko brud, który zalegał w niektórych miejscach. Reszta przekształca się w mętny film. Będziesz musiał z nim jeździć do następnej wizyty w zlewie. W tym czasie przylgnie nowy brud – i wszystko powtórzy się w kółko. A stałych klientów jest mniej. Chcesz wiedzieć jak otworzyć myjnię samochodową w Europie, gdzie ustawi się stała kolejka? Czytaj dalej, rozwiązanie jest bliskie.

 • Szczotki na rączkach, przeznaczone do szorowania brudu, nie są wcale skuteczne. Przylegające cząsteczki, które trzeba usuwać po drodze z naciskiem, rysują samochód. Zatrzymywaliśmy się przy myjni 15-20 razy – i czas pomyśleć o odświeżeniu lakieru.

 • W niektórych umywalkach brakuje osmozy. Oznacza to, że wyczyszczony okap po wyschnięciu zostanie pokryty zaciekami. Czysty, ale nie atrakcyjny. Zwłaszcza, gdy samochód jest klasy wyższej.

Myjnie samoobsługowe w Unii Europejskiej: produkcja na zlecenie

De-Wash jest gotów bez wahania odpowiedzieć na 3 pytania nurtujące klientów:

 • czy opłaca się zbudować zlewozmywak w wybranym miejscu;

 • ile będzie kosztował projekt;

 • jak długo obiekt się zwróci.

  Pierwsze pytanie wymaga analizy przypadku. Inwestycja w budowę zaczyna się od 5000 euro. Jeśli potrzebujesz myjni samoobsługowej na terenie Unii Europejskiej, którą planujesz zamówić w wersji ocieplanej, koszt będzie wyższy. Po 2-3 latach otrzymasz zysk „netto”.

  Budujemy fachowo i niezawodnie

Wszystkie proponowane schematy projektowe zostały wielokrotnie przetestowane w praktyce i obliczone z punktu widzenia inwestycji.

Stwarzamy warunki do wysokiej jakości czyszczenia samochodów

Korzystanie z certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych przyspiesza proces mycia samochodu. Na przykład różowa piana doskonale adsorbuje brud na suchej nawierzchni, dzięki czemu wstępne podlewanie samochodu wodą nie jest potrzebne.

Zapewniamy realną czystość karoserii i estetykę zewnętrzną auta

Wosk zapewnia cienką ochronę, a osmoza sprawia, że powierzchnia staje się śliska, dzięki czemu woda spływa sama bez pozostawiania śladów.

Klient jest w dobrym nastroju

Suche stopy, spodnie i trochę ćwiczeń. Kierowca jest zadowolony z jakości mycia iw dobrym nastroju wyjeżdża w swoich sprawach. Następnym razem tu przyjadę, bo myjnia jest czynna całą dobę. Poinformuje innych znajomych.

Jak otworzyć myjnię samochodową w Europie, która „nie prosi o dni wolne, nie włamuje się, nie potrzebuje urlopów i zwolnień lekarskich”

Biznes, który jest początkowo pomyślany i realizowany z wysoką jakością, generuje nie tylko zysk, ale także szacunek dla właściciela. Czeka na Ciebie budowa wraz z obsługą prawną i kontrolą autorską, opracowany schemat konstrukcyjny, indywidualny projekt, dalsze wsparcie po otwarciu firmy.

Zadzwoń, perspektywy są bardzo jasne! Niska inwestycja, szybki zwrot, znaczne różnice w stosunku do konkurencji. Nie ma co się długo zastanawiać, trzeba już zacząć działać! Czekam na telefon

body: ➣ +48 721 694 002

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds