Myjnie samoobsługowe:
jak dostać się do biznesu

Myjnie samoobsługowe:
jak dostać się do biznesu

W biznes „myjni samoobsługowych” wszedłem już dawno temu. Zdałem sobie sprawę, że produkcja, dostawa i montaż urządzeń technicznych (co robiliśmy na początku) to tylko część ogromu pracy. Mocny, nowoczesny sprzęt do myjni samoobsługowych – to tylko 40% sukcesu przedsiębiorstwa. A pozostałe 60% to wstępny research, badanie rynku, zawiłości prawne, księgowość i sprawozdawczość podatkowa, co zamienia się w prawdziwy chaos. Jedna zła decyzja i biznes kończy się przestojem lub finansową ruiną.

Aby uczyć innych, musisz poznać siebie.

Miałem duże doświadczenie w otwieraniu myjni samoobsługowych. I zdałem sobie sprawę, że zainteresowanie tematem myjni samoobsługowych nie słabnie, a wręcz przeciwnie rośnie. Musisz więc stworzyć algorytm krok po kroku, co robić i co robić. Ale to nie wszystko: w każdej sprawie trzeba podjąć kilka decyzji, które zależą od indywidualnych czynników.

W ten sposób zdałem sobie sprawę, że należy wprowadzić mentoring. Sam jestem właścicielem kilku myjni samoobsługowych i nie raz przeszedłem od wyboru lokalizacji do uruchomienia gotowego obiektu i osiągnięcia rentowności. Zbudowałem ponad 100 myjni De-Wash na Ukrainie iw Europie. Mamy więc czym się dzielić.

Czasami słowa nie wystarczają

Można dużo mówić o tym, ile kosztuje myjnia samoobsługowa, jak pięknie wszystko wygląda i jak szybko przynosi zyski. Ale co z dowodami? Zdjęcie może nie być wiarygodne lub przerobione w Photoshopie. Zauważyłem też, że wiele osób „uzależnia się” od myjni samoobsługowych dzwoniąc, pisząc i zadając te same pytania. Ponieważ musisz odpowiedzieć na wszystkie, kiedy masz czas na pracę?

Stworzyłem kanał na YouTube. Nosi tytuł „Myjnie samoobsługowe jako biznes. Zamieszczone tutaj filmy pokazują efekty naszej pracy, a opinie osób, które zostały właścicielami myjni samoobsługowych, potwierdzają, że temat pozostaje „gorący” i budzi prawdziwe zainteresowanie. Niektórzy naszych klientów zakupiło już tutaj 2-3 obiekty, a inni rozpoczęli pracę za granicą z pomocą De-Wash Pokazujemy myjnie samoobsługowe, które otworzyliśmy na Ukrainie, w Polsce, Rumunii i są gotowe na dalsze promocja w Europie.

YouTube

Myjnie samoobsługowe: biznes dla mądrych

Dla Ukrainy budowa myjni samoobsługowych: jest bardziej przejrzysty i prosty system formalności. W innych krajach wygodniej jest wynająć obiekt na dłuższy okres (10 lat i więcej) lub kupić myjnię samoobsługową od kogoś mało znanego. Łatwiej uporać się z papierkową robotą, unowocześnić sprzęt i założyć własny biznes.

Opracowałem biznes plan myjni samoobsługowej. Chciałbym go przedstawić każdemu, kto zdecydował się zainwestować swój kapitał w obszarze o wysokiej stopie zwrotu. Tych, którzy dopiero mnie poznają zapraszam do subskrybowania moich myjni samoobsługowych jako kanału biznesowego. Znajdziesz tam filmy, playlisty i filmy krótkometrażowe, które obejmują szeroki zakres specjalistycznych tematów. Dla osób szybko podejmujących decyzje jestem gotowa spotkać się z Państwem na merytoryczną rozmowę i wspólnie omówić dalsze działania.

    Aby uzyskać konsultację

    This will close in 0 seconds

      Aby uzyskać konsultację

      This will close in 0 seconds