Myjnia samoobsługowa pod klucz Warszawa

Warszawa

Pranie samoobsługowe cieszy się uznaniem klientów ze względu na wygodę i oszczędność czasu. Klienci sami wybierają potrzebne opcje, kontrolują cały proces prania od początku do końca i otrzymują wyniki zgodne z ich oczekiwaniami.

Biznes od wielu lat

Biznes, który dostosowuje się do potrzeb kierowców, ma wiele korzyści. Nie jest konieczne utrzymywanie dużej liczby pracowników, ponieważ klienci samodzielnie dbają o swoje pojazdy. Dochodowość zależy od warunków technicznej organizacji myjni „pod klucz” oraz polityki marketingowej. Na początku wszystko wydaje się być bardzo proste, ale później trzeba tylko zdążyć „zbierać pieniądze łyżką”.

W rzeczywistości prowadzenie biznesu „prania samoobsługowego” dla początkującego jest praktycznie niemożliwe. Istnieje wiele przypadków w Polsce i za granicą, gdy myjnia działa ze stratą, dlatego jest sprzedawana. Ekspert wyjaśni szczegóły tego biznesu, obliczy rentowność, doradzi, jakie wyposażenie będzie najlepsze i opracuje strategię promocji. Unikniesz dużych błędów i rozczarowań, zrozumiesz, że przy właściwym podejściu można wyprzedzić konkurentów i osiągnąć stabilny, rosnący dochód.

Ja, Dmytro Cybulev, mam znaczne praktyczne doświadczenie w budowie myjni samoobsługowych w Polsce. Ponad 150 obiektów w naszym kraju oraz kilka myjni w Europie Zachodniej potwierdzają, że jestem naprawdę specjalistą w tej dziedzinie na poziomie międzynarodowym. Jestem właścicielem myjni samoobsługowych, a moje własne przedsiębiorstwo rozwijam skutecznie. Prowadzę kanały na YouTube oraz grupy na Instagramie i Facebooku, gdzie dzielę się darmowymi cennymi poradami i opiniami inwestorów.

Otwarcie myjni "pod klucz"

Przemyślnie analizuję polskie miasta, więc mogę przybliżenie określić ilość myjni w konkretnym mieście oraz błędy konkurentów. Za każdym razem, gdy moja firma otrzymuje zlecenie na budowę myjni samoobsługowej, ponownie odwiedzam to miasto i przeprowadzam badania rynku, oceniam potencjalne miejsca na budowę myjni. Pozwala to inwestorowi od razu rozpocząć prawidłowo i dostosować obiekt do rzeczywistych warunków.

Oferuję opracowany przez siebie unikalny sposób wyposażenia. Wyposażenie myjni samoobsługowych firmy De-Wash zamawiam we Włoszech, a nasi specjaliści montują system na miejscu. Oferujemy innowacyjne środki chemiczne do szybkiego usuwania brudu, które nie niszczą karoserii samochodu. Wykorzystujemy odwróconą osmozę, aby usunąć z powierzchni pojazdu zaschnięte krople wody. Każdy kierowca jest zadowolony z jakości mycia.

Biznes należy prowadzić łatwo i z przyjemnością. W tym celu opracowaliśmy terminal myjni samoobsługowych, który jest w stanie gromadzić, sortować i przekazywać informacje na odległość. Właściciel nie musi przyjeżdżać na myjnię, aby zobaczyć wyniki pracy stanowisk zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w dowolnym wybranym okresie czasu. Terminal to inteligentny robot nauczony wykonywania wielu poleceń. Będąc w dowolnym cywilizowanym kraju, inwestor może aktywnie zarządzać rozwojem swojego biznesu.

Przygotowanie do rozpoczęcia prac

Nie będziesz w stanie zatrudnić ekipy budowlanej, dopóki nie otrzymasz oficjalnego zezwolenia. Składanie dokumentów zajmie dużo czasu, ponieważ lista jest długa.

Techniczno-ekonomiczne uzasadnienie budowy.

Zgoda od służb technicznych.

Opinia rady inwestycyjnej.

W przypadku zakupu gotowej myjni samoobsługowej zarejestrowanie prawa własności.

Dokumenty potwierdzające wpłatę składki członkowskiej i stawki członkowskiej.

 Kopia działki w skali 1:500.

Prawo do posiadania działki (oryginały plus kopie).

Tworzenie dokumentacji projektowej na podstawie planu zagospodarowania przestrzennego.

Deklaracja, w której określony jest termin rozpoczęcia i zakończenia prac.

Sprawdzenie granic działki i uzgodnienie ich z przylegającymi obiektami.

Schemat przyszłego przemieszczania pojazdów z uwzględnieniem projektu organizacji ruchu drogowego.

Budżet z szczegółowym opisem wykonanych prac.

Przeprowadzenie prac geodezyjnych z oznaczeniem.

W mojej firmie są eksperci, którzy wiedzą, w jakiej kolejności i jak składać dokumenty, aby udało się skrócić ogólny czas przygotowania.

 Budowa myjni "pod klucz"

I tutaj nie wszystko jest tak gładkie, jakby się chciało. Główne etapy obejmują:

 •  zonowanie;
 • przygotowanie fundamentu;
 • układanie podziemnych instalacji;
 • budowa części naziemnej myjni;
 • izolacja (dla wersji VIP);
 • instalacja Przepraszam za wcześniejszy błąd. Kontynuuję dalszą część artykułu:
 • instalacji myjni samoobsługowej dla każdej strefy; tworzenie dodatkowych segmentów w celu świadczenia dodatkowych usług (kawiarnia, czyszczenie wnętrza pojazdu, czernienie kół, pompowanie opon, instalacja automatów z czystą wodą).

Ważne jest, aby nie zatrudniać kilku podwykonawców, ale powierzyć wszystkie te zadania jednej firmie. De-Wash, która ma na swoim koncie niemal 160 otwartych myjni samoobsługowych, zasługuje w pełni na zaufanie klientów. Opinie zadowolonych inwestorów można przeczytać na naszej stronie internetowej i zobaczyć na kanale YouTube (oczywiście, w razie potrzeby podam linki na Twoją prośbę).

Ocenienie jakości wykonanej pracy pomaga w wdrożeniu próbnego uruchomienia myjni. Zawsze jestem obecny przy tym procesie, aby upewnić się, że prace zostały wykonane „na najlepszym poziomie”. Na tym etapie sprawdzamy jakość mycia pojazdu, oceniamy i dostosowujemy pracę pomp, silników i dysz.
Dodatkowo inwestorzy otrzymują szczegółowy plan marketingowy na cały rok. Nie trzeba zastanawiać się, jak działać w przypadku myjni samoobsługowej, gdzie uzyskać materiały eksploatacyjne i co robić w razie konieczności konserwacji urządzeń. Wszystkie te zadania wykonuje firma De-Wash.

Czy jesteś gotowy zostać partnerem De-Wash?

Oceń zakres prac, które bierzemy na siebie w przypadku współpracy. W przeciwnym razie będziesz musiał szukać wielu podwykonawców, koordynować ich pracę, pracować dniem i nocą na placu budowy. A jeśli coś pójdzie nie zgodnie z planem, będziesz musiał długo wyjaśniać i szukać winnych.
Moja oferta dotyczy mieszkańców Krakowa, Warszawy, Kielc, Wrocławia i wszystkich okolic. Myślę, że zgodzisz się, że doświadczenie i wiedza w zakresie budowy myjni samoobsługowych w Polsce są niezastąpione w osiąganiu sukcesu i rozwijaniu Twojego biznesu. Otrzymasz najlepszą myjnię w swoim regionie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach, skontaktuj się ze mną za pomocą danych kontaktowych podanych na naszej stronie internetowej. Z niecierpliwością czekam na współpracę z Tobą i pomoc w rozwoju Twojego biznesu w branży myjni samoobsługowych. Dziękuję za uwagę i zaufanie!

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds