Ile kosztuje budowa
myjni samoobsługowej

Cena myjni „pod klucz” zależy od jej wielkości, czyli ilości stanowisk. Każda stacja jest samodzielną jednostką, więc im większy obszar samoobsługowy, tym droższy będzie projekt. Jest jednak pozytywna strona: jednocześnie można wyczyścić więcej samochodów, co zwiększa przychody, skracając okres zwrotu na myjnię samoobsługową.

Ile kosztuje budowa
myjni samoobsługowej

Ile kosztuje mycie samochodu
pod klucz w De-Wash?

Dostępnych jest 2, 4, 6 i 8 stacji oraz 5 rodzajów struktur pojedynczych stacji, które różnią się ceną.

Począwszy od 5000 €

 • Elementy obejmują stalowy panel sterowania, zbiornik, pompę wysokiego ciśnienia, pantograf, rurę, wąż z pistoletem i zawór. Funkcje obejmują mycie wodą pod ciśnieniem, aplikację piany, woskowanie i funkcję pauzy.

Standard+ od 7000 €

 • W zestawie stalowy panel sterowania, 2 pompy wysokociśnieniowe, 2 rurki, 4 klipsy, pantograf, 3 zbiorniki na środki czyszczące, 1 zbiornik na wodę, wąż z pistoletem z 2 mocowaniami, możliwość płatności gotówką i kartą, skrzynia grzewcza, oświetlenie czujnik. Funkcje obejmują zastosowanie oczyszczonej wody poddanej obróbce ciśnieniowej, powłokę z pianki i wosku oraz funkcję pauzy.

VIP od 12 000 €

 • Elementy składowe to stalowy panel sterujący, 2 pompy wysokociśnieniowe z zabezpieczeniem obejścia, 2 rurki, pantograf, zabezpieczenie wtryskiwacza piany, wąż z pistoletem z 2 mocowaniami, myjnia samoobsługowa z ogrzewaniem i sterowaniem otwierania drzwi, czujniki oświetlenia, rozpoznawanie, śledzenie i kontrola personelu, dostęp GPSM, płatność gotówką, kartą i systemem PayPass. Funkcje obejmują oczyszczoną wodę pod ciśnieniem, innowacyjną różową pianę, woskowanie, przyciemnianie kół, pauzę, tryb serwisowy i przycisk przywołania administratora.

Standardowe od 5500 €

 • Uproszczona standardowa myjnia samoobsługowa z 1 boksem. Elementy składowe to stalowy panel sterowania, pompa i zawór wysokiego ciśnienia, pantograf, zbiornik, wąż z pistoletem (2 mocowania), osłona wtryskiwacza do podawania piany, 2 rurki, 4 zaciski, akceptor banknotów. Funkcje obejmują powłokę piankową i woskową oraz funkcję pauzy.

Premia od 9 000 €

 • Elementy składowe to stalowy panel sterowania, system „Antfrost”, 2 pompy wysokiego ciśnienia, zbiornik, pantograf, 2 rury, 4 zaciski, wąż z pistoletem z 2 mocowaniami, ogrzewanie skrzyni, czujniki światła i otwarcia drzwi, rozpoznawanie personelu, śledzenie i sterowanie, zdalny dostęp GPSM, opcje płatności gotówką i kartą. Funkcje obejmują oczyszczanie wody, ogrzewanie, dostarczanie ciśnienia, powlekanie pianką i woskiem, tryb serwisowy i funkcję pauzy.

Przyglądając się opcjom i konfiguracjom, inwestorzy mogą określić, który konkretny wariant chcą i zamówić liczbę stanowisk dla swojej myjni samoobsługowej „pod klucz”. Następnie mogą określić konkretne parametry, aby oszacować całkowity koszt swojej myjni samoobsługowej.

Kalkulator online firmy De-Wash

Wskaże kwotę wymaganą do zapłaty za wyposażenie myjni samoobsługowej. Inwestor wybiera:

 • Rodzaj wyposażenia;
  Skład podstawowych usług (rodzaje, moc i ilość wszystkiego, co potrzebne, takie jak piloty, pompy, osmoza, filtry, systemy komunikacji podziemnej i naziemnej, silniki, różne czujniki, elementy i systemy zabezpieczające, węże, pistolety, zbiorniki itp.) ;
  Dodatkowe usługi;
  Koszty budowy i instalacji urządzeń myjni samoobsługowej.

Myjnia samoobsługowa musi jednak znajdować się gdzieś, w konkretnym miejscu. Dlatego do kosztorysu należy doliczyć koszt gruntu pod budowę myjni samoobsługowej, koszt uzyskania pozwoleń, koszt opracowania i opracowania biznesplanu, koszt stworzenia dróg dojazdowych i uporządkowania terenu.

Myjnia samoobsługowa bez usług dodatkowych traci część zysku. Możesz otworzyć mini-sklep (podobny do tych na stacjach benzynowych). Ale jeśli chcesz dodać komfortu i zatrzymać klientów na dłużej, lepiej zbudować kawiarnię z kuchnią w stylu domowym, uspokajającą muzyką oraz wygodnymi stołami i krzesłami. Niektórzy ludzie zamówią tylko drinka, podczas gdy większość przyjdzie coś zjeść lub kupić coś do jedzenia w drodze. Miłośników zdrowego odżywiania nie brakuje w dzisiejszych czasach, dlatego zainstalowanie dystrybutora wody oczyszczonej również zapewni Twojej myjni przewagę nad konkurencją. Oprócz zewnętrznego czyszczenia samochodu dodaj obszar z odkurzaczami, sprzętem do czernienia kół i pompowania opon.

Nawet jeśli udostępnisz niektóre opcje za darmo, nie poniesiesz straty. W końcu ktoś na przykład przyjedzie bezpłatnie napompować opony, a potem zdecyduje się pójść do sklepu lub umyć samochód bez opuszczania serwisu.

Myjnia samoobsługowa:
Koszt ulepszeń

Pojazdy poruszające się po drodze muszą zbliżać się do myjni. Nie można zapominać o wybudowaniu dróg dojazdowych z kostki brukowej, częściowym uzbrojeniu terenu w zieleń i konieczności wywozu śmieci, bo takie punkty są również w kosztorysie dla myjni samoobsługowej.


Jak widać, aby ustalić ostateczną cenę myjni, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Dla każdego inwestora będzie on inny. Dlatego oferujemy indywidualne podejście w tworzeniu wysoce dochodowej, niezawodnej, konkurencyjnej myjni samoobsługowej.

Wybierz, co najbardziej Ci odpowiada: samoobsługowa myjnia samoobsługowa typu open-budżet lub konstrukcja VIP z ocieplonymi ścianami i podłogą, 4 lub 6 słupów. De-Wash szanuje decyzję każdego inwestora i zbuduje myjnię samoobsługową pod klucz na najkorzystniejszych warunkach.

Zadzwoń do De-Wash. Biorąc pod uwagę Twoje możliwości finansowe i zamierzenia, stworzymy projekt, kosztorys, biznes plan i podamy ostateczny koszt myjni samoobsługowej.

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds