Nowa myjnia samoobsługowa we Lwowie
"VIP Format" firmy De-Wash.

Lwów

Pozdrowienia dla mieszkańców Lwowa i mieszkańców regionu! Ja, Dmitrij Tsybulyov, właściciel firmy De-Wash i dwóch kanałów na YouTube, proponuję inwestorom rozważenie opcji wolnego od ryzyka i dość dochodowego biznesu dzisiaj – posiadania samoobsługowej myjni samochodowej.

Dlaczego moje usługi budowy myjni samochodowych na Ukrainie są uważane za poszukiwane

Jestem uznanym profesjonalistą w tej dziedzinie. W ciągu ostatnich 10+ lat udało mi się zbudować ponad 100 myjni na Ukrainie i 2 podobne w Europie dla zainteresowanych. Jestem również właścicielem 4 podobnych obiektów i znam wszystkie zawiłości budowy myjni samoobsługowej pod klucz.

Jeśli mieszkasz we Lwowie, okolicach lub regionie, jestem gotów osobiście przeanalizować obecną sytuację, aby przedstawić ekspertyzę dotyczącą Twojego miasta i możliwości zarobkowych w tej dziedzinie. Moja wiedza pozwala mi znaleźć „słabe punkty” konkurencji i stworzyć najlepszą myjnię samoobsługową we Lwowie, Samborze, Stryju, Czerwonogradzie, Żółkwi i innych miastach Zakarpacia.

Myjnia samoobsługowa to biznes na lata. Dopóki istnieją samochody, będziesz się rozwijać i regularnie otrzymywać wysokie zyski. Co powiecie na 40% dochodu w tak trudnych wojskowych czasach? To wszystko jest prawdziwe i potwierdzone przez innych inwestorów, których wideorecenzje można obejrzeć na mojej stronie (w tym miejscu pożądane jest podanie linku do strony z recenzjami lub jedną z nich).

Dlaczego osobiście kupiona używana myjnia samoobsługowa może być opcją przynoszącą straty

Wyobraź sobie, że ktoś sprzedaje swoją myjnię samochodową. Powiedzmy, że pilnie muszą wyjechać na długi czas, a nie ma nikogo, kto mógłby zarządzać biznesem myjni samoobsługowych. Takie sytuacje zdarzają się rzadko, a dla Ciebie najbardziej pozytywnym scenariuszem jest nabycie dochodowego obiektu. Ale jak niedoinformowany kupujący ma się dowiedzieć, że wszystko jest zgodne z opisem?

Zwykle ludzie próbują sprzedać to, co nie spełniło ich oczekiwań finansowych. Być może niewłaściwie prowadzili swój biznes, kupili sprzęt do myjni samoobsługowych, który często się psuje lub nie wykorzystali pewnych zalet. A teraz zamierzasz kupić taką myjnię samoobsługową – co dalej? W 99% przypadków powtórzysz wyniki poprzedniego właściciela. I wtedy też będziesz się zastanawiać, komu sprzedać nierentowny obiekt.

Wszystko musi być zrobione porządnie. Jeśli Twoją obsesją jest zakup gotowej konstrukcji, to musisz wiedzieć, jak ją doposażyć i gdzie znaleźć wysokiej jakości, fabrycznie gwarantowane wyposażenie myjni. Podróbek, mimo „głośnych” etykiet i zapewnień sprzedawców, nie brakuje. Nawet w naszej firmie De-Wash zdarzały się przypadki, gdy przychodziły do nas osoby, które dały się oszukać i w ich samoobsługowej myjni zamontowano podrobiony sprzęt.

Bezdotykowa myjnia samoobsługowa wygrywa

Jeszcze na początku lat 2000. odwiedziłem kilka krajów w Europie i zdałem sobie sprawę, że przyszłość leży w budowie myjni samochodowej, w której kierowcy sami będą dokładnie myć swoje samochody. Dzisiejsze wyniki potwierdzają moją poprawność. Dla mężczyzn mycie „stalowego konia” to pewien rytuał, wykonywany skrupulatnie i bez pośpiechu. Nic dziwnego, że kobiety czasami wręcz zazdroszczą, gdy ich współmałżonkowie spędzają dużo czasu z ich samochodami (czyściąc, naprawiając, testując coś, szukając różnych akcesoriów samochodowych na sprzedaż).

Myjnia bezdotykowa już dawno przewyższyła popularnością myjnię klasyczną. Kierowcy czerpią korzyści z jego ceny i jakości, a także nie muszą się martwić, że szczotki dodadzą nowe rysy do ich pojazdów. Nawet dla typu tunelowego opracowano obiecującą alternatywę o nazwie Robowash. Sądzę, że zgadzasz się z tymi stwierdzeniami, więc przejdźmy dalej.

Co oferuje firma De-Wash?

I am conducting my own research

 • Prowadzę własne badania dotyczące liczby myjni w danym mieście, listy i jakości świadczonych usług. Oceniam pozytywne aspekty i identyfikuję niedociągnięcia, które można wykorzystać.

Badam potencjał możliwych lokalizacji

 • Badam potencjał potencjalnych lokalizacji pod budowę myjni samoobsługowych. W przypadku wyboru konkretnego obszaru przedstawiam fachową opinię na temat jego przydatności. W niektórych przypadkach rozważam możliwość nabycia istniejącej myjni samoobsługowej z późniejszą modernizacją techniczną.

Tworzę biznes plan i kosztorys

 • Opracowuję biznesplan i kosztorys, który po ich przestudiowaniu precyzuje, ile środków należy zainwestować w początkowym etapie, co będzie potrzebne po uruchomieniu myjni i jak skutecznie rozwijać myjnię samoobsługową biznesu, wyprzedzając konkurencję.

Projektowanie

 • Projektowanie odbywa się po ustaleniu pożądanego typu gotowego obiektu. Twoje możliwości finansowe odgrywają tutaj rolę. Cena myjni samoobsługowej zależy od wybranego typu myjni: otwarta lub kryta, ilości stanowisk, z ociepleniem lub bez. Uwzględniany jest również stopień własności obiektu (100% własności lub warunki partnerstwa).

Przygotowywana jest dokumentacja.

 • Równolegle z tym etapem uzyskiwane są niezbędne pozwolenia. W mojej firmie są pracownicy, którzy przyspieszają ten proces legalnie i bez łamania prawa, skracając wymagany czas o połowę. W końcu rozpoczęcie działalności w myjni samoobsługowej bez uzyskania zezwoleń, których uzyskanie trwa czasem nawet pół roku, jest zabronione.

Potem przychodzi budowa myjni samochodowej

 • Potem przychodzi budowa myjni samochodowej. Ścinanie narożników jest niedopuszczalne, dlatego osobiście nadzoruję proces budowy. Po pomyślnym zakończeniu wyposażenie myjni zostaje uruchomione. Jestem zawsze obecny w tym momencie, aby osobiście nadzorować końcowy proces. Dla tych, którzy zdecydują się na unowocześnienie istniejącego obiektu, montujemy sprawdzony włoski sprzęt, który był używany w wielu myjniach samochodowych.

Pomoc trwa

W przyszłości utrzymujemy kontakt z naszymi inwestorami i udzielamy bezpłatnych konsultacji. Oferujemy serwis w zakresie bieżącej konserwacji i napraw oraz dostarczamy importowane środki chemiczne, które są w stanie usunąć nawet najtrudniejsze plamy bez żadnego wysiłku mechanicznego.
Zapewniamy możliwość zdalnego monitoringu poprzez zainstalowanie na każdej stacji naszych specjalnie zaprojektowanych terminali kontrolnych.


Nasze unikalne podejście, wykorzystanie zgromadzonego doświadczenia, wdrażanie energooszczędnych technologii dla otwartych i ogrzewanych myjni samoobsługowych VIP, a także osobiste lifehacki zwiększające rentowność bez uszczerbku dla jakości myjni – to wszystko czeka na Ciebie, jeśli zdecydować się na zamówienie myjni samochodowej w firmie De-Wash. Zgodzicie się Państwo, że moja dość obszerna oferta wygląda bardzo zachęcająco!

Jeśli chcesz stać się właścicielem myjni samoobsługowej w ciągu 3-4 miesięcy od wyboru lokalizacji i zwrócić się z inwestycji w ciągu 2,5-3 lat, jednocześnie zaczynając generować „czyste” zyski, jesteśmy gotowi rozpocząć współpracę partnerską . Nasze myjnie samoobsługowe można zobaczyć we Lwowie, Tarnopolu, Czerkasach i wielu innych miastach.

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds