Samoobsługowa myjnia samochodowa
pod klucz w mieście
Kropywnycki

Planujesz otworzyć myjnię samoobsługową? Angażować się w biznes, który ma konkurencję? Zrób to skutecznie z DeWash. Twoja uwaga to myjnia samoobsługowa pod klucz w mieście Kropywnyćkyj od naszej firmy we współpracy z marką Lemon Wash. Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą:
 1. Jedziemy na stronę, analizujemy konkurencję w Twoim mieście, opracowujemy biznes plan. W końcu ważne jest, aby inwestor zrozumiał, jakiej kwoty wydatków się spodziewa i jakiego zysku można się spodziewać. I jaki jest szacowany okres zwrotu.
 2. Dokonujemy kosztorysu budowlanego i oferujemy wybór wyposażenia od segmentu ekonomicznego do premium. Przypominamy, że początkowa cena sprzętu DeWash zaczyna się od 5000€.
 3. Zawarcie umowy i rozpoczęcie budowy umywalki.
Teraz o obiekcie. Całkowite mycie DeWash od prac betonowych po montaż ramy i wyposażenia. Termin budowy takiego obiektu wynosi od 2 do 3 miesięcy. W tym przypadku jest to rama wykonana z metalu żelaznego i ocynkowana. Gwarantowana żywotność – 10 lat. Przegrody – szkło hartowane. Poszycie – lucobond, nadające kompleksowi piękny, nowoczesny wygląd. Nie tylko organizujemy myjnie samochodowe. Wiemy jak zrobić najlepszą myjnię samoobsługową pod klucz w Twoim mieście. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań.

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds