Myjnia samoobsługowa pod klucz w mieście Kowel

Planujesz otworzyć samoobsługową myjnię samochodową? Jaka firma jest konkurencją? Zrób to z De-Wash. Zbudujemy dla Ciebie najlepszą myjnię samoobsługową w Twoim mieście. Na filmie widać samoobsługową myjnię samoobsługową VIP w formacie izolowanym naszej firmy w mieście Kowel. Dwa lata temu całkowicie zbudowaliśmy ten zlew, który stał się wzorem dla myjni samoobsługowych w formacie izolowanym.
Jak rozpocząć współpracę z naszą firmą:
 • wchodzimy na stronę i przeprowadzamy analizę konkurencji.
 • opracowujemy biznes plan, abyś jako inwestor zrozumiał wysokość wydatków, jaki zysk na co czekasz i jaki jest okres zwrotu z tego biznesu.
 • Przygotowujemy kosztorys budowlany oraz oferujemy wybór wyposażenia od klasy ekonomicznej do premium. Początkowa cena kosztu sprzętu wynosi od 5000 euro.
 • podpisanie umowy i rozpoczęcie budowy zlewozmywaka.
Umywalka jest całkowicie zbudowana przez naszą firmę od prac betonowych, przez ramę, po instalację sprzętu. Samoobsługowa myjnia prezentowana w tym filmie jest pierwszą izolowaną myjnią samochodową w historii Ukrainy. Cena jednego stanowiska na tej myjni to już od 15 000 euro. W tamtym czasie badaliśmy konkurencję w mieście i zrozumieliśmy, że ludzi musi przyciągać nie tylko jakość umytego samochodu, ale także komfort użytkowania myjnia samochodowa. W warunkach stref wiatrowych kierowca otrzymuje komfort dzięki izolacji zlewu. Przypominamy, że sukces biznesu myjni samoobsługowych zależy od właściwego podejścia. Oto wynik! Efekt jaki uzyskał nasz klient po współpracy z naszą firmą. Do tej pory ta myjnia samoobsługowa jest najlepszą z 6 działających myjni w mieście Kowel. Kontakt z firmą De-Wash w przypadku wszystkich pytań dotyczących budowy samoobsługowych myjni samochodowych pod klucz w Kowlu i całej Ukrainie:
 • sprzęt
 • projekty
 • konsultacje

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds