Jak prawidłowo korzystać z usług myjni samoobsługowej De-Wash:

Jak prawidłowo korzystać
z usług myjni samoobsługowej firmy De-Wash:

Myjnie samoobsługowe są stworzone z myślą o kierowcach, aby szybko zrozumieli ich funkcjonalność i samodzielnie umyli samochody. Dostępne są różne opcje, więc klienci mogą wybrać te, których aktualnie potrzebują i które są odpowiednie pod względem kosztów.

W pierwszej kolejności płatność za usługi dokonywana jest gotówką, żetonami, kartami klienta De-Wash lub poprzez płatność bezgotówkową za pośrednictwem systemu PayPass. Dla tych, którzy wielokrotnie odwiedzają myjnię samoobsługową istnieje możliwość zapłaty zgromadzonymi punktami bonusowymi. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie klienta, może on przystąpić do procesu czyszczenia karoserii.

Algorytm mycia samochodu

Proces mycia samochodu przebiega według określonej kolejności.

Płynny środek czyszczący, zdolny do usuwania dużych cząstek brudu,
nakłada się na karoserię samochodu.

Następnie używana jest nanopianka do myjni samoobsługowej, która w ciągu kilku sekund może zmiękczyć i usunąć zaschnięte pozostałości. Skutecznie radzi sobie z różnego rodzaju osadami, takimi jak pył drogowy, kropelki asfaltu, olej silnikowy, ptasie odchody i utknięte owady.

Zużyta piana spłukiwana jest strumieniem wody, która w zależności od preferencji klienta może być zimna lub ciepła.

Czysta karoseria wymaga zabezpieczenia, które uzyskuje się poprzez nałożenie płynnego wosku na powierzchnię samochodu. Wyschnięta cienka warstwa wosku zapewnia ochronę lakieru samochodu i nadaje mu jednolity połysk.

Aby uzyskać nienaganny wygląd zewnętrzny, stosowana jest woda demineralizowana (odwrócona osmoza). Eliminuje widoczne zacieki i smugi po wyschnięciu.

Samochód wygląda tak, jakby dopiero co wyjechał z salonu: ani kropli brudu, gruzu czy plam po wodzie.

Terminal kontrolny Myjni Samoobsługowej

Aby kierowcy mogli zapłacić za usługi, trzeba przygotować sprzęt. Każda stacja posiada:
– Akceptant rachunków
– Otwory do wkładania monet i żetonów
– Miejsce na płatność kartą lojalnościową z De-Wash

Lista opcji w kategorii „Myjnia samochodowa”.

Myjnia samochodowa oferuje następujące opcje:

– Piana pod ciśnieniem. Dostępna jest opcja zwykłego składu chemicznego oraz wysoce aktywna alternatywa o szybko działających właściwościach (różowa piana).
– Woda pod wysokim ciśnieniem. Dostępne są opcje zimnej i gorącej wody do szybkiego spłukiwania piany.
– Środek czyszczący. Stosowany również do usuwania piany.
– Wosk – zapewnia właściwości ochronne karoserii, wzmacniając połysk lakieru.
– Odwrócona osmoza – woda zdemineralizowana, która usuwa nadmiar chemii samochodowej, smugi wodne z wysuszonych kropelek i strumieni.
– Pauza. Pomaga tymczasowo zatrzymać trwający proces.

Dodatkowe funkcje myjni samoobsługowej De-Wash

Każdemu właścicielowi myjni zależy na zapewnieniu większego komfortu w obiekcie. Zwiększa to rentowność i czyni zakład bardziej atrakcyjnym.

kawiarnia, sklep
W zależności od dostępności czasu, jeden kierowca może zjeść szybką przekąskę, inny porządny posiłek w drodze, a jeszcze inny kupić coś dla swoich dzieci. Uwzględnienie punktu sprzedaży podczas budowy myjni pod klucz staje się kolejnym czynnikiem przyciągającym klientów.

Czysta woda
Przydaje się zarówno w trasie jak iw domu. Korzystne byłoby zainstalowanie dystrybutora, który zapewnia oczyszczoną wodę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Powinna być zaprojektowana tak, aby umożliwić klientom napełnianie butelek i pojemników wodą z dystrybutora myjni samoobsługowej.

Inflacja opon
Strefa serwisowania opon jest niezbędna do sprawdzania ciśnienia w oponach i ich pompowania w odpowiednim czasie. Do całorocznej pracy system powinien być wyposażony w grzałki. W skład systemu wchodzą węże, manometry, wiatrówki oraz filtry dostarczanego powietrza. Powinien posiadać ochronę przed przepięciami oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Sprzątanie wnętrz
Odkurzacze przemysłowe na myjni samochodowej potrafią szybko wyczyścić tapicerkę pojazdu, usuwając brud i kurz. Strefa ta jest odseparowana od głównego obszaru myjni samoobsługowej, ponieważ czyszczenie wnętrza nie jest wymagane tak często.

Ekskluzywne produkty w Myjni pod klucz

a) Pink Foam: Jest to szampon o dużej gęstości na bazie składników alkalicznych z dodatkiem środków powierzchniowo czynnych, składników na bazie alkoholu, środków zwiększających przyczepność i przyspieszających spłukiwanie. Ten innowacyjny produkt do myjni samoobsługowych zawiera składniki, które po zakończeniu reakcji przekształcają się w dwutlenek węgla i wodę. Czas kontaktu nie powinien przekraczać 2 minut, a nakłada się go na suchą karoserię.
b) Silikonowy środek do czernienia kół: Zapobiega wysychaniu gumy i wzmacnia intensywność koloru. Odpycha wodę i zmniejsza przyczepność brudu drogowego.
Jeśli jeszcze nie byłeś na myjni samoobsługowej wypróbuj ten sposób dbania o swoje auto. Instrukcje pomogą Ci zrozumieć, jak korzystać z produktów. Inni kierowcy są zawsze gotowi udzielić praktycznych porad. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, nie wahaj się szukać pomocy u operatora.

    Aby uzyskać konsultację

    This will close in 0 seconds

      Aby uzyskać konsultację

      This will close in 0 seconds