Firma zajmująca się budową myjni samoobsługowych

Witam przyszłych posiadaczy myjni samoobsługowych! Teraz poznasz firmę, która od ponad 10 lat buduje myjnie samochodowe pod klucz na Ukrainie. Setki udanych projektów i teraz dowiesz się dlaczego

De-wash to firma budująca i wyposażająca myjnie samoobsługowe. Innowacje, rozwiązania dla uruchomienia i pomyślnego funkcjonowania myjni samoobsługowej.

Firma zajmująca się rozwojem biznesu myjni samoobsługowych

Dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie? Podamy Ci frazę, którą często powtarza jeden z założycieli firmy De-wash

Myjnia samoobsługowa to nie tylko terminal sterujący z klawiaturą, jak sama nazwa wskazuje. Jest to poprawna, jasna, trwała koncepcja, która gwarantuje wyniki w konkurencyjnym środowisku.

Dmitrij Cybulow
Założyciel firmy

Jak założyć samoobsługową myjnię samochodową?

Pierwszą rzeczą, którą zalecamy założyć firmę, oprócz zbierania informacji o dokumentach. Jest to analiza Twojej witryny i konkurencji.

Nasza firma nigdy nie poleci budowy myjni samochodowej w miejscu, które nie będzie opłacalne. Lub zlew będzie się opłacał przez długi czas.

Co warto wiedzieć o terenie pod budowę myjni samoobsługowej?

 • Powierzchnia powinna być wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie obszary robocze tworzące myjnię samoobsługową, więc aby było to jak najbardziej komfortowe dla Twojego klienta. Obejmuje zameldowanie, wymeldowanie, poczekalnię itp.
 • Komunikacja dla normalnej i stabilnej pracy zlewozmywaka.
 • Lokalizacja parceli w miejscu, w którym mieszkają lub często przebywają Twoi klienci

Aby uzyskać więcej informacji, zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie +48 721 694 002

Analizę terenu pod budowę myjni samoobsługowej przeprowadzamy we własnym zakresie w celu sporządzenia szczegółowego biznesplanu budowy i rozwoju Twojego biznesu. To nas wyróżnia spośród wielu firm. Jesteśmy zaangażowani i gwarantujemy, że Twoje pranie zakończy się sukcesem.

Wyposażenie myjni samoobsługowej

Tutaj oczywiście nie będziesz zazdrościć. W takiej ilości sprzętu do myjni samoobsługowych trudno określić godny i rzetelny. Ale jeśli pracujesz z nami, to już dokonałeś wyboru.

Nasz sprzęt jest już zainstalowany na setkach kompleksów myjących na Ukrainie iw krajach WNP. teraz my
chętnie umieścimy i wdrożymy w myjniach w Europie.

Włoski sprzęt, z którego większość wykonywana jest zgodnie z naszymi założeniami, dzięki czemu można powiedzieć, że wyjątkowy sprzęt zagości na Twojej myjni

Biznesplan rozwoju myjni samochodowej. Od prania

To nie jest suchy dokument, to kompletny dokument ze szczegółowymi możliwościami Twojego kompleksu, oparty na analizie terenu, terenu i potencjalnych klientów. Ponownie, jest jeden najważniejszy warunek, aby plan zadziałał. Musisz zastosować się do wszystkich zaleceń, które przedstawią Ci nasi specjaliści.

Wszystkie liczby odzwierciedlone w biznesplanie mogą zawierać błąd 2%

Budowa myjni samoobsługowej pod klucz

Ważne!!! Nie tylko zbudujemy i poprowadzimy Twoją myjnię, ale również będziemy towarzyszyć Twojemu biznesowi. Jeśli chcesz, możemy przeszkolić Twój personel w tym przypadku, zwiększymy Twoje dochody o 30%. Stale monitorujemy również jakość usług świadczonych na naszych myjniach. A jeśli coś jest nie tak, będziesz o tym wiedzieć Jak długo trwa budowa myjni samoobsługowej pod klucz? Zgodnie z umową, którą podpiszemy z Tobą. I daty, które zostaną w nim wpisane. Oczywiście nie możemy mówić o wszystkich obiektach, ale 95% otwieramy w ciągu 2 miesięcy. Umowa przewiduje kary za nierozpoczęcie działalności w terminie. Dlaczego terminowe otwarcie Twojej myjni jest dla nas ważne? Oprócz kar tracimy jeszcze czas na uruchomienie kolejnych myjni.

Kosztorys budowy

Ważny dla Ciebie dokument, na którym kontrahenci często zarabiają, a Ty tracisz. Nasza wycena będzie dla Ciebie jasna, jest w pełni szczegółowa, od razu wiesz jaki rodzaj cementu i jakiej marki zostanie użyty oraz jaka jest jego cena. Wiedząc o tym, zawsze możesz sprawdzić. Od razu chcemy Cię ostrzec, że stosowane przez nas materiały są zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i bierzemy je tylko od zaufanych producentów. Gwarantujemy jakość. Możesz samodzielnie sterować wszystkimi procesami, otrzymując pełne wyjaśnienia. Co? Po co? I kiedy? Chociaż te informacje zostaną odzwierciedlone w planie budowy.

Rodzaje myjni samoobsługowych

Na Ukrainie zbudowaliśmy zlewozmywaki 3 typów: standardowe, zakryte, robowash. Możesz zamówić dowolną myjnię, przyjedziemy, zobaczymy i obliczymy opłacalność. Rentowność jest jednym z czynników przy budowie i wyborze formatu przyszłego obiektu. To będzie nasza pierwsza rekomendacja dla Ciebie

Zlew w standardowym formacie. Taki zlew nazywany jest standardowym, ale to nie znaczy, że taki zlew nie może być z prefiksem VIP. Nazywany jest standardem tylko ze względu na swoje zewnętrzne, wizualne cechy. Mianowicie otwarte pudełka.

Umywalka w wykonaniu standardowym, ale VIP

Ta myjnia samoobsługowa od wielu lat jest liderem w mieście. Potem myjnie budowali konkurenci, ale….

Istnieje szereg czynników, dla których konkurenci nie mogli ominąć naszej myjni pod względem wskaźników, a jedynie przewyższyć liczbę klientów.

 • Konkurenci popełnili błędy, które wykorzystaliśmy
 • Oni też nie mogli osiągnąć takiej jakości usług (oznacza to, że ich samochody nie są dobrze umyte. Nie mogli osiągnąć takiej prędkości, a jednocześnie tej samej jakości i kilku dodatkowych niuansów)
 • Jak wspomniano wcześniej, personel został przez nas przeszkolony.
 • A najważniejszy jest komfort klienta we wszystkim
Zlewozmywaki do wnętrz. Ten format zlewozmywaków został wprowadzony i zbudowany jako pierwszy na Ukrainie przez naszą firmę De-wash. Takie kompleksy zapewniają szereg zalet w porównaniu ze standardowym formatem.
Zasadniczo takie umywalki są umieszczane w wietrznych miejscach. Robimy wszystko dla wygody klienta i to daje korzyści. W takim pudełku wygodnie jest umyć samochód, szczególnie w mroźne zimowe miesiące. Bramy zamykają się, a osoba (klient) jest w pełnym komforcie. Równie logiczne jest łączenie standardowego i zakrytego formatu zlewozmywaków i robiliśmy to już nie raz. Ponownie wszystkie takie decyzje podejmujemy wspólnie z klientem, po przeanalizowaniu lokalizacji i okresu zwrotu inwestycji.

Na zdjęciu zlew kombinowany. Pudełka zamknięte i otwarte

RoboWash – automatyczna, szybka, bezdotykowa myjnia samochodowa. Takie zlewozmywaki cieszą się dużą popularnością i każdy kto zamontował takie urządzenie w swoim obiekcie był zadowolony. Robot przede wszystkim stał się reklamą, wzbudził ogromne zainteresowanie i emocje. Jak zawsze musieliśmy go dopracować, aby uzyskać maksimum. Po miesiącu starań osiągnęliśmy jakość, którą uważamy za godną dostarczania naszym klientom.

Łączenie biznesu na myjniach samoobsługowych

Kolejną z naszych decyzji było połączenie biznesu, które zastosowaliśmy na Ukrainie i będziemy stosować w krajach europejskich. To dodatkowy ruch dla Twoich klientów i zwiększone zyski.

Z jakim biznesem połączyć biznes myjni samoobsługowej

 • Kawiarnia
 • Burgery
 • Sklep z częściami
 • S.T.O
 • Sklep spożywczy
 • itp.

Wszystkie opcje są dopuszczalne, ale sądząc po naszym doświadczeniu. Najbardziej odpowiedni jest fast food. Podczas gdy klient myje samochód, jego rodzina może wygodnie czekać na niego w kawiarni. A jeśli dodatkowo gotujesz pyszną pizzę, burgera czy hot dogi, to ludzie po prostu przyjdą do ciebie zjeść i jednocześnie skorzystać z usługi prania.

Przykładem może być myjnia, w której otwarto burgerownię i jest to najpopularniejsza myjnia w mieście, nie tylko ze względu na jakość myjni. Co najciekawsze, w pobliżu Kowela znajdują się jeszcze dwie myjnie samoobsługowe Myjnia „GARAŻ”

Opcje współpracy z De-wash

Nasza firma jest lojalna we współpracy, dlatego rozważyliśmy i wybraliśmy dla Państwa możliwość współpracy, która będzie korzystna zarówno dla Państwa, jak i dla nas. Chcę sam zbudować zlewozmywak, potrzebuję porady. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy mają własną organizację budowlaną lub znajomego wykonawcę robót budowlanych. W takim przypadku podpisujemy z Państwem umowę i przyjmujemy zobowiązania z gwarancją wykonania zlewozmywaka z wszelkimi znakami jakości. Budujesz i stosujesz się do wszystkich zaleceń, które Ci przekazujemy. My nadzorujemy budowę. Możesz współpracować z naszą firmą tak, jak jest to dla Ciebie wygodne. Nie mamy żadnych ograniczeń, na przykład musisz obliczyć kosztorys, zrobimy to. Potrzebujemy biznesplanu, zrobimy to. Jeśli chcesz kupić sprzęt, mamy go. Zbuduj myjnię pod klucz i towarzyszyj swojemu biznesowi. Z przyjemnością. Dzwonić! Pisać! Skontaktuj się z nami!

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds