Samoobsługowy
terminal myjący De-Wash

Samoobsługowy terminal myjący De-Wash

Wybierając sprzęt do myjni samoobsługowej zwróć uwagę na terminal sterujący. Zastępuje konsultanta, operatora i kasjera, gotowy do działania 24/7 i posłusznie spełnia życzenia klientów bez słowa.

Co to jest terminal VIP?

Wyobraź sobie, że po raz pierwszy odwiedzasz myjnię samoobsługową około północy. Nie ma nikogo w pobliżu, jest późno, ale nadal chcesz umyć samochód. Musisz polegać na swojej zaradności, ponieważ nie ma z kim się skonsultować.

Terminal VIP to administrator i wykonawca w jednym. Oferuje szereg opcji i wyświetla instrukcje na ekranie, jak z nich korzystać. Nagle początkowy strach znika, a wszystko staje się zrozumiałe i dostępne.

Terminal płatniczy myjni samoobsługowej jest gotowy do obsługi transakcji w wygodny dla klienta sposób. Możesz włożyć gotówkę do akceptora rachunków, skorzystać z bankowego instrumentu płatniczego lub skorzystać z karty klienta De-Wash.

Wybór opcji pozwala na stworzenie programu czyszczenia samochodu. Do wyboru tylko biała/różowa piana i usuwanie zabrudzeń, do tego woskowanie z osmozą, czyszczenie silnika i czernienie opon. Dodatkowo większość myjni samoobsługowych oferuje zarówno zimną, jak i ciepłą wodę (ta ostatnia jest szczególnie wygodna zimą).

Terminal myjni to nie tylko urządzenie z wbudowanymi przyciskami. Zmienia kolor ekranu w zależności od wykonywanej operacji, aktywnie uczestnicząc w każdym procesie.

Atrakcyjny design służy podniesieniu estetyki wnętrza myjni. Oferujemy terminal do mycia samoobsługowego wykonany z metalu nieutleniającego i uzupełniony wkładami ze szkła hartowanego. Zapobiega to przedostawaniu się wilgoci, która może szybko uszkodzić elementy wewnętrzne terminala VIP, oraz chroni elementy urządzenia przed aktami wandalizmu.

Wielofunkcyjne urządzenie, jakim jest myjnia samoobsługowa, nie będzie się kłócić z właścicielem, żądać dni wolnych, urlopów czy zasiłku chorobowego.

Zdalne zarządzanie samoobsługową myjnią samochodową

Informatycy włożyli wiele pracy w stworzenie terminala płatniczego dla myjni samoobsługowej. Mówimy o kontroli online i zdalnym zarządzaniu biznesem. Za pomocą terminala myjni właściciel może uzyskać zdalny dostęp do niezbędnych informacji o:

 • bieżące procesy w czasie rzeczywistym;
  parametry pracy jednostek i instalacji, ciśnienia płynów i piany, zużycie środków chemicznych, wody, energii elektrycznej i ciepła;
  koszty jednego serwisu samochodowego (w jednostkach objętości i formacie cenowym) z możliwością późniejszej korekty;
  opcje przychodu i obrót finansowy w jednostce czasu, na każdej stacji i ogólnie dla myjni samoobsługowej;
  stan techniczny całego kompleksu i poszczególnych zespołów roboczych;
  możliwość przeglądania informacji o każdym kliencie. Technologie szyfrowania danych i uwierzytelniania użytkowników zapobiegają przedostawaniu się danych osobowych kierowców w niepowołane ręce;
  oferty promocyjne i skumulowane bonusy klientów.

Takie radykalne podejście jest bardzo wygodne dla właściciela myjni samoobsługowej, który często znajduje się w różnych miastach i krajach. Mogą także optymalizować stronę kosztową biznesu oraz zdalnie dostosowywać parametry urządzeń myjących poprzez terminal VIP. Terminal staje się „prawą ręką” inwestora, niewidzialnym zarządcą, któremu można śmiało powierzyć zdalne zarządzanie biznesem. Dzięki nieocenionej pomocy poprawia się wydajność procesów, wzrasta jakość usług, co pozytywnie wpływa na przyszłą rentowność.

Terminal kontrolny myjni:
partner bez ambicji

Podsumujmy informacje, które otrzymaliśmy.
Oprogramowanie terminala zmieniło sprzęt w wygodnego i nieocenionego asystenta. Odpowiada za generowanie statystyk dotyczących przebiegu procesów, zużytych materiałów, uzyskanych przychodów oraz obciążenia pracą poszczególnych stanowisk w myjni samoobsługowej.

Terminal VIP zastępuje cały zespół pracowników, którym musiałyby być odprowadzane miesięczne pensje i podatki do fiskusa. Teraz środki te można skierować na dalszy rozwój biznesu lub na zaspokojenie własnych potrzeb finansowych.

Urządzenie pozwala na odpowiednie formułowanie polityki marketingowej w oparciu o rzeczywiste dane eksploatacyjne myjni samoobsługowej.
Jedyne, co jest wymagane podczas korzystania z terminala myjni, to terminowa konserwacja techniczna urządzenia. A wtedy sprzęt płatniczy będzie działał płynnie, zgodnie z algorytmami ustalonymi przez producenta.

Zamów terminal kontrolny myjni

Skontaktuj się z firmą De-Wash w celu uzyskania certyfikowanego sprzętu do swojej myjni. Dzięki niemu każdy kierowca szybko zrozumie, jak korzystać z terminala na myjni samoobsługowej, a właściciel firmy znacznie uprości zarządzanie własnym biznesem.

  Aby uzyskać konsultację

  This will close in 0 seconds

   Aby uzyskać konsultację

   This will close in 0 seconds